Choď na obsah Choď na menu
 


Viem, že často počujeme, aké nepraktické, neprirodzené a hlavne škodlivé umelé riasy sú. Nemusí to ale takto byť zakaždým! Viem, že nie každá z nás je taká šikovná, aby zvládla prácu s lepidlom, umelými riasami aj vlastnými očkami. Som si ale istá, že podľa nášho návodu to zvládne temer každá žena! Ako teda správne nasadiť umelé riasy?

Budete potrebovat:
- dobrú pinzetu
- lepidlo na riasy
- riasy púodľa vlastného výberu


Radím vám, aby ste začínali s lepením jednotlivých rias, pretože nalepiť celý pruh rias je omnoho náročnejšie. Riasy uchopte pomocou pinzety. Namočte konce rias do lepidla. Umiestnite riasy tam, kde chcete mať extra dĺžku, a držte ju na tomto mieste, dokiaľ lepidlo nestuhne. Nezabudnite natočiť vaše vlastné riasy, aby vyzerali rovnako tak ako tie umelé, ktoré ste práve nalepili.

Pokiaľ používate riasenku, aby ste riasy stmavili, urobte to pred nalepovaním umelých. Ak ste zvládli jednotlivé riasy, môžete sa pustit do prúžkov. Ale pozor – pokuaľ nie je aplikácia perfektná, každý spozná, že nie sú vaše!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

3D predlžovanie

(Adminka, 10. 4. 2013 12:17)

ale to je 3D predlžovanie, čo sa robí v kozmetických salónoch.. kupované mihlanice si možeš dať aj doma sama, ale mala by si vedieť či sa u teba nevyskytne alergická reakcia, lebo skočíš ako Jane :)

Pozor na predlžovanie mihlaníc

(Laura, 6. 3. 2013 17:55)

http://www.umele-mihalnice.eu/3d-predlzene-mihalnice-ju-takmer-pripravili-o-zrak/

No No No!

(Adminka, 12. 12. 2012 12:31)

i don't understand you ! :DDD

info@scissorspoint.com

(Waqas, 20. 11. 2012 15:37)

Hello dear,

How are you?

We are manufacturer and exporter. We are offering you eyelashes tweezers with very competitive prices.

We are professional manufacturer in this line. We are looking forwarding of your reply. We attached photos especially for you.

Have a nice day

Best Regards

Waqas Mughal

Scissors Point

www.scissorspoint.com

info@scissorspoint.com