Choď na obsah Choď na menu
 


Biela
Pravdepodobne si k ľuďom otvorená a úprimná, ale aj nekompromisná. Nedokážeš odpúšťať sebe ani svojmu okoliu, preto si ťažko hľadáš nových priateľov.

Červená
Ak dávaš prednosť červenej, jednáš často impulzívne, dokonca až agresívne. Svoje názory si presadíš, aj keď práve nemáš pravdu. K najbližším dokážeš prejaviť nežnosť a srdečnosť.

Čierna
Si citlivá a tajnostkárska. Baví ťa premýšľať o svete. Dokážeš vychádzať a jednať s ľuďmi, si rodený diplomat, tak to využi.

Fialová
Fialová o tebe hovorí, že si originálna osobnosť a samostatný človek s nezávislými názormi. S veľkou pravdepodobnosťou máš umelecké sklony a dokážeš ich využiť.

Hnedá
Patríš medzi povahy dôverčivé, milé a pokojné. Nechýba ti ľudskosť. Máš silno vyvinutý zmysel pre spravodlivosť, čo ti sem tam prinesie problémy.

Modrá
Modrá predstavuje opatrnosť, rozvážnosť, nečinnosť a ľahostajnosť. Tvoj vnútorný svet a život je komplikovaný. Chceš mať všetkého veľa, ale nerobíš nič, aby si to dosiahla
.

Oranžová
Zaujímaš sa o ľudí a svet okolo seba. Máš zvedavú povahu, novátorské schopnosti a ctižiadostivosť. Ale pri uskutočňovaní svojich predsavzatí si tvrdohlavá.

Ružová
Ružová o tebe hovorí, že si sentimentálna a jemná. Romantické city sú pre teba priamo charakteristické. Rada sa obklopuješ peknými vecami a praktický život ide akosi mimo teba.

Zelená
Si kreatívna, citlivá a vždy ochotná pomáhať iným ľuďom. Rozdávaš lásku, svojim porozumením dokážeš liečiť a motivovať ľudské duše. Daj pozor, aby si sa príliš nevyčerpala.

Žltá
Žltá je symbolom múdrosti, vysokej inteligencie a myslenia. Má pozitívny až magnetický nádych. Pôsobí povzbudivo na nervy. Si chápavá a slobodná bytosť.

Šedá
Tak ako šedá, aj ty si neutrálna, opatrná a ochotná robiť kompromisy. Táto farba potlačuje tvoju osobnosť, vypovedá o tvojej neistote a strachu zo života.

Zlatá
Zlatá je univerzálna farba, zastupuje idealizmus, tiahne k láske a hojnosti. Hovorí o tebe, že si veľkorysá a šľachetná. Drží tvoj optimizmus nad vodou.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Adminka, 12. 12. 2012 12:33)

moja zlatá skopírované sa píše s "I" a nie "y" .. samozrejme že som to nepísala ja.. čo si je*nutá?

hmm

(¨Lucqa, 11. 7. 2009 10:27)

a co si si myslela ze ona to koli tebe alebo na tvoju pocest bude pisat pre teba???

Sprava pre tu co napisala toto:to si nepisala ty to je skpyrovane

Moja to je skopírované a nie skpyrovane.
Len pre info

hmm

(009099990, 2. 6. 2009 17:07)

to si nepisala ty to je skpyrovane