Choď na obsah Choď na menu
 


Phoebe Tonkin

Phoebe Tonkin: herečka, modelka

Dátum narodenia: 07.10.1989

Miesto narodenia: Sydney, Austrália

Znamenie: Váhy


Keď mala 4 roky chodila do rôznych tanečných tried zahrňujúcich balet, hip hop a moderné tance. Ked´sa rozhodla že sa chce stať herečkou, absolvovala niekoľko prestýžnych hereckých kurzov. Vďaka nim ako 16 ročná dostala úlohu v seriáli H2O just add water v ktorom hrá morskú pannu Cleo Sertori.Tento seriál jej zaručil veľa fanúšikov a popularitu. Teraz Pheobe natáča druhú sériu H2O a plánuje sa aj tretia séria.Dúfajme že sláva a popularita sa zvíšia. Tiež sa venuje modelingu.

h2o

 

Cleo Sertori

Meno: Clio Sertori
Hrá ju: Phoebe Tonkin
Schopnosť: Je morská panna, ovláda vodu
Rodina: sestra Kim, otec Don, v 1.sérii mama Bev
Kamarátky: Emma, Rikki                                                                                     Partner: Lewis                                                                                            Nepriatelka: Charlotte

 

Obrázok Claire Holt

Povolanie: herečka

Dátum narodenia: 1.1. 1988

Miesto narodenia: Austrália

Znamenie: Kozorožec

Claire Hold študovala už od mala na škole a potom si súkromne zdokonaľovala svoje schopnosti. Seriál H2o, v ktorom hrá morskú panno Emmu Gilbert, je jej prvá seriálová rola/ a ide jej to/, ale v žiadnom prípade to není jej prvá sksenosť pred kamerov.

Najskôr pracovala napríklad pre Dreamworld. Claire maturovala v roku 2005 a čo sa týka budúcnosti, plánuje ešte vyštudovať vysokú školu. Claire rada nakupuje, pozerá filmy s priateľmi a rada pláva. Dokonca má čierný pás v Thai- Kwon- du. ĎAlej taktiež hrá vodné pólo,volejbal, vie hrať na klavír a gytaru a tiež rada spieva. Nič menej v súčasnej dobe ju baví hranie a hlavne byť morskou pannou.

Clair rozhodne není voda cudzia. Na rolu morskej panny sa veľmi tešila. Slovo ,, relax" rozhodne nepozná. Clair sa už zúčastila v mnoho reklamách.

 

Emma Gilbert

Emma je jednou z morských panien. Má schopnosť zmrazovať vodu a neskôr vie aj vyvolať sneženie. Emma je veľmi zodpovedná. Je manažérka Juice Baru. Pred tým ako sa stala morskou pannou sa aktívne venovala plávaniu, vyhrávala jednu súťaž za druhou. Páči sa jej Byron ale v nových častiach sa zaľúbi do jockeya Asha.

 

 

 

Cariba Heine

Povolanie: herečka, tanečnica

Dátum narodenia: 01.10. 1988 Kapské mesto

Znamenie: Váhy

Výška: 166

Farba vlasov: blond

Farba očí: modrá

Cariba sa narodila v roku 1988 v Kapskom meste v Južnej Afrike. V roku 1991 sa presťahovala aj s rodinou do Austrálie. Od neuveriteľných 3 rokov sa venovala herectvu a tancu. Medzi jej vášne patrí tzv. Acting&Dancing (hranie a spievanie). Keď získala rolu Rikki, veľmi sa tešila, lebo to bola jej vysnená rola. Cariba sa k svojim rolám stavia veľmi zodpovedne. Kôli H2O si dokonca najala osobného trénera aby sa zdokonalila v plávaní.

Rikki Chadwick

Rikki je jednou z morských panien. Má schopnosť ohrievať vodu a vyvolať blesky. Rikki je samotárka. Spolu s jej otcom bývajú v karavánovej kolónii. Pokúšala sa pracovať v Juice Bare ale nevyšlo to nijako slávne. Tak isto jej nevyšli ani jej ďalšie ´zamestnania´. Rikki je bláznivá a uletená a fakt že sa stala morskou pannou brala zo všetkých dievčat najlepšie. Jej priateľ je Zane, s ktorým však najprv nevychádzala práve najlepšie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Adminka, 12. 12. 2012 12:35)

ty si slepá alebo máš vidiny? normálne tam je že Holt

Chyby

(Janka, 6. 4. 2010 18:05)

Meno "Emmy" sa nepíše Claire Hold ale Holt ! Dosť veľa chýb tu máš, oprav si to.